• Magnezi eshte Jeta

  si mund ta kuptojme mungesen e tij ne trup

  Demo

  Ushqimet

  Ushqimet te pasura me Magnez

  Demo

  Celesi i shendetit

  Si mund ta kuptoj mungesen e magnezit

 • Orient Line

  zgjidh kremin qe te pershtatet

  • Maske Universale
  • Maske Efira
  • Krem Vitaminoz
  • Krem 'Deshira Ime'
  • Susam Krem

Mjalte Mareja

    arbutus

Mjalti i përfituar prej saj është konsideruar një mjaltë shumë  i rrallë i cili prodhohet gjatë muajve të vjeshtës. Mjalti i Maresë përmban ...

lexo me shume

Vaj Argan

Argan

Vaj argan, është i njohur si lëngu i art i marokut,mbetet një nga vajrat e rrallë në botë, me cilësinë më të lartë, në saj tëvetive, aromës e shijes unike...

lexo me shume

Vaji i Linit

Vaj lini

Farat e bimës së linit (Linum usitatissimum L.), janë burimi i vajit të linit, i cili përdoret për qëllime mjekuese dhe ushqimore, por..

lexo me shume

Tema e Muajit

Aromatherapy - Efektet e vajrave

EsencialOil

Vajrat esencial jane perdorur qe ne antikitet, me nje qellim te vetem: permiresimin e gjendjes shpirterore dhe asaj trupore. Ne kohet e sotme bimet aromantizuese luajne nje rol shume te rendesishem ne ambjentet e relaksit. Per me teper ato perdoren edhe per trajtimin dhe kurimin e semundjeve te ndryshme...

LEXO ME SHUME

Kontakt

 • Cel: +355-692253026
 • E-Mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 • Web: www.LaurusShop.com